Pasaż Handlowy Paprocany, Multi Tower, Shopin, City Point, Lidl, Zespół Szkół Municypalnych. Co łączy te obiekty? A to, że już wkrótce mogą zmienić przestrzeń miasta Wejchertów.

Victoria Management & Development Sp. z o.o.

Jakiś czas temu spółka na swojej stronie udostępniła plany związane z budową Pasaża Handlowego "Paprocany" zlokalizowanego przy ul. Hutniczej. Przy Lidlu.

Koncepcja przewiduje budowę dwóch parterowych budynków, w tym:

  1. Budynek w kształcie litery „L” o łącznej powierzchni GLA: ok 2100 m2
  2. Budynek w kształcie trapezu o łącznej powierzchni GLA: ok 900 m2

Na pozostałej części działki powstanie parking z ok 130 miejscami postojowymi.
MULTI Tower

12 kondygnacji, 8879 m2, 3100 m2 przeznaczone zostanie na mieszkania, 3320 m2 to biura, a ponad 2480 m2 to powierzchnia komercyjna. 156 miejsc parkingowych. A o bezpieczeństwo użytkowników apartamentów i biur zadba ochrona. Do tego mieszkańcy Multi Tower będą mieli Portiera.

Parter zostanie przeznaczony na liczne sklepy oraz punkty usługowe wg standardu sieci SHOPINW pasażu powstanie sklep Lidl. Deweloper zadba również o otoczenie budynku.

Adres Budowlanych 150 (ZEG 2)
Galeria City Point

Galeria City Point w Tychach należąca do spółki CP Tychy kontrolowanej przez ALTA, znalazła się w obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Pozwala to spółce realizować plany modernizacji i rozbudowy obiektu.

Obecnie rozważana jest możliwość zwiększenia powierzchni handlowej o wielkości od 2,2 do 3,5 tys. mkw. -Trwają analizy określające w jakim zakresie rozbudować galerię, by optymalnie odpowiedzieć na potrzeby najemców i poprawić jakość przestrzeni handlowej oferowanej przez nas w Tychach.” – mówi Robert Jacek Moritz, prezes ALTA S.A.

Może Szkieletora zagospodarują?? - (przyp. redakcji)
Zespół Szkół Municypalnych

Miasto po raz kolejny będzie chciało pozbyć się nieruchomości jaką jest nie trafiona inwestycja w Szkołę Municypalną. A dokładnie jej środkową część o powierzchni ok 7 tys. m kw. Pierwszy nieudany przetarg już się odbył. Wtedy cena wywoławcza opiewała na sumę 3 400 000 zł. Jaka będzie tym razem? Ma być znana jeszcze w maju. Do końca miesiąca ma być ogłoszony kolejny przetarg na sprzedaż obiektu przez miasto.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *